Ubytovanie Chorvátsko Ostrov Pašman

Apartmány v Chorvátsku   Severná Dalmácia Ostrov Pašman

Ostrov Pašman - rodinná dovolenka v Chorvátsku

Pašman je ostrov pri pobreží Severnej Dalmácie o rozlohe 63 km2 s asi 65 km pobrežia, na ktorom nájdete krásne pieskové pláže ideálne pre Vašu dovolenku v Chorvátsku.  Ostrov Pašman je spojený s ostrovom Ugljan mostom, čo ponúka jedinečné možnosti na výlety a preskúmanie krásnych pláží na oboch ostrovoch bez potreby presúvania sa trajektom. Na ostrov sa dostanete trajektom pravidelnou linkou z Biogradu na Moru do mestečka Tkon a cesta trvá len 20 minút.

Na ostrove Pašman nájdete stopy osídlenia už od praveku – pozostatky Ilírskych miest, archeologické nálezy z čias Rímskej ríše, kamennú sochu sv. Mihovila, Benediktínsky kláštor z 12. storočia a mnoho iných historických pamiatok.
V stredomorskej klíme ostrova sa rozvinula bohatá flóra a podmorský svet plný rastlín aj živočíchov, vrátane takmer všetkých druhov jadranských rýb. Na ostrove Pašman nájdete typické jadranské ostrovné mestečká ako sú Ždrelac , Banj , Dobropoljana, Neviđane , Mrljane, Pašman , Mali Pašman a Tkon.
Ostrov Pašman je ako stvorený na krásnu pokojnú dovolenku v Chorvátsku pri krásnych plážach. Keďže cestovný ruch sa na ostrove rýchlo rozvíja, nájdete tu kvalitné apartmány, pekné kaviarničky a reštaurácie s ponukou klasickej dalmatínskej kuchyne, kde si určite vychutnáte najmä plody mora. Na ostrove pašman ponúkame ubytovanie v mestečku Tkon - apartmány Tkon.


1 - 1 z 1 objektov
01
         
Detail

Apartmány pri pieskovej pláži. Internet v cene. Apartmánový dom v mestečku Tkon na ostrove Pašman sa nachádza priamo nad pieskovou plážou.

Apartmán 1 (4+1)
74 - 128 EUR (apartmán)
Apartmán 2 (4+1)
74 - 128 EUR (apartmán)
Apartmán 3 (4+1)
74 - 128 EUR (apartmán)
Apartmán 4 (4+1)
74 - 128 EUR (apartmán)
Apartmán 5 (4+1)
74 - 128 EUR (apartmán)
 
 
POČET APARTMÁNOV: 5
 
1 - 1 z 1 objektov
01