Chorvátsko - Dalmácia, Makarska riviéra, Makarska

Apartmány v Chorvátsku   Stredná Dalmácia Makarska riviéra Makarska

Makarska - dovolenka na najkrajších plážach a čulý život

Mesto Makarska je ekonomickým, administratívnym, ale najmä turistickým centrom Makarskej riviéry, najznámejšieho a najpopulárnejšieho turistického regiónu v Chorvátsku. 
Makarska, mesto s viac ako 15 tisíc obyvateľmi, je jednou z najobľúbenejších turistických destinácií na chorvátskom pobreží, atraktívne pre jeho charakter a klímu, bohaté na turistické zaujímavosti a skvelé možnosti strávenia dovolenky v Chorvátsku. Známe pláže dlhé takmer 2 kilometre patria medzi najvyhľadávanejšie v Chorvátsku i na celom pobreží Jadranského mora. K Makarskej neodmysliteľne patria promenády lemované borovicami, množstvo športových a kultúrnych možností, reštaurácie so skvelou stredomorskou kuchyňou, ale aj mnohé možnosti zábavy pre deti i dospelých. 
Makarska leží na úpätí horského masívu Biokovo, ktorý je národným parkom ponúkajúcim množstvo turistických chodníčkov a cyklotrás. Makarska sa vyznačuje bohatou stredomorskou vegetáciou i stabilným počasím počas dlhého a teplého leta. 2 750 slnečných hodín ročne je zárukou vydarenej letnej dovolenky v Makarskej. Počas dňa dovolenka plná slnka a večer dovolenka plná zábavy v miestnych vždy živých reštauráciách, kaviarňach a baroch, aj to je Makarska – skvelá destinácia pre Vašu dovolenku v Chorvátsku. Makarska je zároveň aj skvelým východiskom na mnohé výlety, či už do historických miest ako Split (60 km), Trogir (80 km), Dubrovnik (140 km), alebo do národného parku Biokovo, na splav rieky Cetiny, či výlety loďou na ostrovy Brač, Hvar a iné. Makarska – to je miesto ktoré poskytuje skvelé podmienky na aktívnu dovolenku v Chorvátsku a ktoré rozhodne stojí za návštevu.


Žiadne dostupné ubytovanie nespĺňa všetky Vami zvolené kritériá.
Prosíme upravte kritériá, alebo nás kontaktujte.