Apartmány v Chorvátsku. Vhodné pre rodiny s deťmi. WIFI internet v cene.
Apartmány Seget Donji 34 sa nachádzajú len asi 150 metrov od kamienkovej a betónovej pláže s pozvoľným vstupom do mora a prírodným tieňomLen asi 500 metrov od domu sa nachádza turistický komplex Medena, ktorý poskytuje množstvo možností na prežitie aktívnej dovolenky.Tento apartmánový dom poskytuje ubytovanie v priestranných, kvalitne a účelne zariadených apartmánoch s veľkým balkónom a krásnym výhľadom na more a ostrov Čiovo.
Vo vzdialenosti asi 150 metrov od domu sú kamienkové a betónovej pláže s pozvoľným vstupom a prírodným tieňom. Len asi 500 metrov od domu sa nachádza turistický komplex Medena so svojimi nádhernými plážami ocenenými modrou vlajkou udeľovanou najkrajším plážam sveta.
V dedinke Seget Donji máte možnosť navštíviť viacero miestnych reštaurácií, či pravú dalmatínsku konobu, kde si pochutnáte na rôznych špecialitách. Len troj minútová prechádzka po pláži Vás privedie do strediska Medena kde nájdete bohatú ponuku zábavy na vode či už vo forme vodných športov alebo ponuky rôznych výletov loďou a množstvo kaviarní, reštaurácií, diskoték a iných možností zábavy. Odporúčame navštíviť neďaleké historické mestečko Trogir, plné kultúrno-historických pamätihodností, pôvodnej architektúry a malebných uličiek a 30 km vzdialený Splitu, považovaný za srdce Dalmácie. Doporučujeme ako pokojnú dovolenku v príjemnom pokojnom stredisku, no v tesnej blízkosti mnohých foriem zábavy a možností aktívneho trávenia dovolenky. Vhodné pre všetky vekové kategórie aj rodiny s deťmi.
Priestranné apartmány s krásnym výhľadom a veľkým balkónom, blízkosť pláže, pokojné miesto a zároveň blízkosť zábavných možností robí z tohto apartmánového domu atraktívne ubytovanie pre všetky vekové kategórie i rodiny s deťmi.
Novo zrekonštruovaný apartmán na prvom poschodí apartmánového domu ponúka nadštandardný priestor a je plne vybavený pre štyri až päť osôb. Má veľký balkón s krásnym výhľadom na more a blízky ostrov Čiovo. V apartmáne sú dve spálne, každá s manželskou posteľou. V obývačke sa nachádza pohovka, ktorá slúži ako piate plnohodnotné lôžko. Plne vybavená kuchyňa s jedálňou a kúpeľňa so sprchovacím kútom dopĺňajú zariadenie apartmánu.
Termín | Cena za celý apartmán | 4 osoby | 5 osôb |
---|---|---|---|
01.07. - 01.09. | - | 92,00 EUR | 99,00 EUR |
01.09. - 30.09. 01.06. - 01.07. |
69,00 EUR | - | - |
Novo zrekonštruovaný priestranný apartmán na prvom poschodí apartmánového domu ponúka nadštandardný priestor a je plne vybavený pre štyri osoby. Má veľký balkón s krásnym výhľadom na more a blízky ostrov Čiovo. V apartmáne sú dve spálne, každá s manželskou posteľou. Plne vybavená kuchyňa s jedálenským kútom a kúpeľňa so sprchovacím kútom dopĺňajú zariadenie apartmánu.
Termín | Cena za celý apartmán |
---|---|
01.07. - 01.09. | 92,00 EUR |
01.09. - 30.09. 01.06. - 01.07. |
69,00 EUR |
Nadštandardne zariadený apartmán na prízemí apartmánového domu (dom je vo svahu a od prístupovej cesty je to -1. podlažie) ponúka priestor pre štyri až šesť osôb. V apartmáne sú dve spálne, každá s manželskou posteľou. V dennej časti sa nachádza luxusná kuchyňa s jedálňou a obývacím priestom, v ktorom nájdete rozkladací gauč, ktorý slúži ako plnohodnotné lôžko pre dve osoby. V apartmáne je kúpeľňa s vaňou. Pred apartmánom sa nachádza veľká terasa so záhradkou, ktorý je k dispozícii hosťom tohto apartmánu. Z apartmánu je čiastočný výhľad na more (denná časť a jedna spálňa).
Termín | Cena za celý apartmán | 4 osoby | 5 osôb | 6 osôb |
---|---|---|---|---|
01.07. - 01.09. | - | 92,00 EUR | 99,00 EUR | 106,00 EUR |
01.09. - 30.09. 01.06. - 01.07. |
69,00 EUR | - | - | - |
Apartmány Seget Donji 34