Ako vyhľadávať ubytovanie v Chorvátsku

Apartmány v Chorvátsku   Ako vyhľadávať ubytovanie v Chorvátsku

Máte viacero možností vyhľadávania ubytovania v Chorvátsku na stránke www.apartmanyvchorvatsku.sk:

Jednoduché vyhľadávanie

Zadáte základné požiadavky na výber ubytovania v Chorvátsku ako lokalita, termín, počet osôb a druh ubytovania (môžete zadať len niektoré kritériá) a po kliknutí na "Hľadať" sa Vám zobrazia možnosti ubytovania v Chorvátsku, ktoré vyhovujú Vašim požiadavkam.

Rozšírené vyhľadávanie

Po kliknutí na text "rozšírené vyhľadávanie", sa Vám okrem základných kritérií zobrazia aj ďalšie kritériá a to vzdialenosť od pláže, typ pláže, kategória, najdôležitejšie vybavenie dovolenkových objektov a aj možnosť zadať presny názov objektu, o ktorý máte záujem a ak ho poznáte. Po zadaní Vašich kritérií a po kliknutí na "Hľadať" sa Vám zobrazia možnosti ubytovania v Chorvátsku, ktoré vyhovujú Vašim požiadavkam.

Výber ubytovania v Chorvátsku podľa kategórií

Priamo na úvodnej stránke sme pre Vás pripravili zoznam kategórií ubytovania v Chorvátsku na základe našich skúseností a preferencií našich klientov. Po kliknutí na katégóriu, ktorá Vás zaujíma, sa Vám zobrazia objekty, ktoré sú v danej kategórii zaradené a Vy si ich môžete prezerať.

Výber ubytovania v Chorvátsku podľa lokalít

Máte niekoľko možností, ako si vyberať ubytovanie v Chorvátsku podľa Vami preferovanej lokality.
Ak si vo vyhľadávaní ubytovania v Chorvátsku zadále iba konkrétnu lokalitu, či už celú riviéru alebo destináciu, bez zadávania ďalších kritérií, zobrazia sa Vám všetky ubytovacie kapacity dostupné vo Vami zadanej lokalite Chorvátska.
Ak si v hornom výberovom menu vyberiete konkrétnu riviéru (zoznam sa zobrazí po prejdení kurzorom na menu Riviéry), zobrazia sa Vám detailné informácie o riviére, ktorú ste si vybrali a taktiež celková ponuka ubytovania na vybranej riviére Chorvátska. 
Ak si vyberiete konkrétnu destináciu (v časti Ubytovanie podľa destinácií), zobrazia sa Vám detailné informácie o destinácii, ktorú ste si vybrali a taktiež celková ponuka ubytovania vo vybranej destinácii v Chorvátsku.
Ďalšou možnosťou vyhľadávať ubytovanie v Chorvátsku podľa lokalít je kliknúť priamo na konkrétnu riviéru alebo destináciu. Zoznam ponúkaných riviér a destinácií v Chorvátsku nájdete na úvodnej stránke v dolnej časti stránky a v prípade, že si prezeráte informačné stránky o Chorvátsku, tak aj v ľavom menu.