Chorvátsko - Dalmácia, Riviéra Vodice, Vodice

Apartmány v Chorvátsku   Severná Dalmácia Riviéra Vodice Vodice

Vodice - rušná a moderná dovolenková destinácia v Chorvátsku

Vodice sú pravdepodobne najvyhľadávanejšie turistické stredisko v severnej Dalmácii a sú centrom rovnomennej riviéry, na ktorej sa nachádzajú aj letoviská Pirovac, Tribunj a Srima. Toto malebné mesto na pobreží chorvátskeho Jadranu zažíva nebývalý rozvoj hlavne v posledných dvoch desaťročiach, teda po skončení chorvátskej vojny za nezávislosť. Kilometre nádherných pláží, borovicové háje, historické centrum mesta, skvelá gastronomická ponuka - to sú asi najväčšie lákadlá dovolenky vo Vodiciach. Historické centrum mesta ponúka množstvo reštaurácií a kaviarničiek. V reštauráciách nájde pravé dalmatínske špeciality i skvelé domáce víno. Promenáda tiahnuca sa popri krásnych plážach láka na nezabudnuteľné prechádzky pri západe slnka. Z historických pamiatok Vás nadchne farský kostol sv. Kríža so zvonicou, menší kostol sv. Kríža z roku 1421, kostol proroka Elijáša z roku 1298, alebo krížová cesta so 14 kaplnkami na horu Okit s kostolom Panny Márie Karmelskej.
Pláže vo Vodiciach sú najmä kamienkové s pozvoľným vstupom do mora a sú obklopené borovicovými hájmi. Nájdete na nich bohatú ponuku vodných športov a atrakcií, ktoré spríjemnia Vašu dovolenku pri Jadrane. Kvalita miestnych pláži bola ocenená aj modrou vlajkou. V centre Vodíc nájdete aj moderný prístav pre jachty.
Vodice ponúkajú širokú paletu možností na prežitie nezabudnuteľnej dovolenky. Nájdete tu nádherné pláže, množstvo športových možností, plážových atrakcií, zábavy a výletov. Zo športových možností na spestrenie dovolenky spomenieme potápanie, windsurfing, množstvo cyklotrás hlavne pri Vranskom jazere, rybolov, tenisové kurty, plážový volejbal a mnohé iné. Vodice sú obľúbeným miestom aj pre mladých ľudí, vďaka svojmu lákavému nočnému životu, ktorý môžete okúsiť na najznámejšej diskotéke v celej Dalmácii – v Haciende.  Z možností na výlety hodno spomenúť najmä Národné parky Krka a Kornati, park prírody Vransko jezero, ostrov Prvič, alebo mestá Šibenik, Zadar, Trogir, či Split. Počas leta samozrejme vo Vodiach nájdete množstvo kultúrnych a zábavných podujatí.


1 - 5 z 5 objektov
01
           
Detail

Ubytovanie v Chorvátsku s internetom. Apartmánový dom s priestrannými apartmánmi v blízkosti krásnych pláži a centra mesta.

Apartmán 4a (4+2)
59 - 96 EUR (apartmán)
Apartmán 4b (4+2)
59 - 96 EUR (apartmán)
 
 
POČET APARTMÁNOV: 2
 
         
Detail

Apartmány Chorvátsko s internetom Apartmánový dom s kvalitne zariadenými apartmánmi sa nachádza v blízkosti krásnych pláži a centra Vodíc.

Apartmán 1 (4+1)
49 - 88 EUR (apartmán)
Apartmán 2 (2+1)
32 - 63 EUR (apartmán)
Apartmán 3 (4+1)
49 - 88 EUR (apartmán)
Apartmán 4 (2+1)
32 - 63 EUR (apartmán)
Apartmán 5 (2+1)
32 - 63 EUR (apartmán)
Apartmán 6 (2+1)
32 - 63 EUR (apartmán)
 
 
POČET APARTMÁNOV: 6
 
           
Detail

Apartmány Vodice Apartmánový dom s kvalitne zariadenými apartmánmi sa nachádza v pokojnejšej časti Vodíc.

Apartmán 4 (4+1)
87 - 109 EUR (apartmán)
Apartmán 5 (4+1)
87 - 109 EUR (apartmán)
 
 
POČET APARTMÁNOV: 2
 
         
Detail

Last minute na júlové termíny! Apartmány v Chorvátsku s internetom Apartmánový dom s veľmi pekne nadštandardne zariadenými apartmánmi sa nachádza v blízkosti krásnych dlhých pláži a promenád, len päť minút od centra Vodíc.

Apartmán 1 (4+1)
94 - 132 EUR (apartmán)
Apartmán 2 (4+1)
87 - 126 EUR (apartmán)
Apartmán 3 (2+1)
58 - 92 EUR (apartmán)
Apartmán 4 (2 os.)
54 - 69 EUR (apartmán)
Apartmán 5 (2+1)
68 - 104 EUR (apartmán)
 
 
POČET APARTMÁNOV: 5
 
           
Detail

Luxusné apartmány v Chorvátsku s wifi internetom v cene Moderný apartmánový dom s luxusne zariadenými a priestrannými apartmánmi sa nachádza v blízkosti krásnych pláží a centra Vodíc.

Apartmán P (4+2)
82 - 118 EUR (apartmán)
Apartmán 3 (7+2)
59 - 178 EUR (apartmán)
Apartmán 6 (7+2)
59 - 178 EUR (apartmán)
 
 
POČET APARTMÁNOV: 3
 
1 - 5 z 5 objektov
01