Chorvátsko - Dalmácia, Riviéra Trogir, Seget Vranjica

Apartmány v Chorvátsku   Stredná Dalmácia Riviéra Trogir Seget Vranjica

Seget Vranjica - pokojná dovolenka v srdci Dalmácie

Seget Vranjica je malebná rybárska dedinka vzdialená len 5 km od historického mestečka Trogir a 30 km od prekrásneho mesta Split. Krásna kostolná veža dominuje dedinke a víta návštevníkov tohto letoviska. Je ideálnym miestom pre pokojnú a príjemnú rodinnú dovolenku v nádhernom stredomorskom prostredí. Vďaka blízkosti turistického komplexu Medena (len 2 km) a mesta Trogir je vhodné aj pre mladých ľudí, ktorý vyhľadávajú ruch a zábavu, za ktorou sa dá dostať autom v krátkom čase. Letovisko vyrástlo v atraktívnej časti trogirskej riviéry, ktorú charakterizuje bujná mediteránska príroda, zátoky s kamennými a kamienkovými plážami, storočnými vinohradmi a olivovníkmi a taktiež ostrovmi a ostrovčekmi, ideálnymi pre jednodňové výlety loďkou alebo plachetnicou. Ochotní domáci, kvalitné ubytovacie kapacity a miestne konoby a reštaurácie so širokou ponukou dalmatínskych jedál sú zárukou príjemnej dovolenky v tomto dalmatínskom mestečku.
V dedinke Seget Vranjica máte možnosť navštíviť viacero miestnych reštaurácií, či pravú dalmatínsku konobu, kde si pochutnáte na rôznych špecialitách. Len asi desať minútová prechádzka po pláži Vás privedie do strediska Medena (cestou autom asi 2 km) kde nájdete bohatú ponuku zábavy na vode či už vo forme vodných športov alebo ponuky rôznych výletov loďou a množstvo kaviarní, reštaurácií, diskoték a iných možností zábavy. Odporúčame navštíviť neďaleké historické mestečko Trogir, plné kultúrno-historických pamätihodností, pôvodnej architektúry a malebných uličiek a 30 kilometrov vzdialený Splitu, považovaný za srdce Dalmácie. Pre všetkých, ktorý bažia po kultúre, môžeme vrelo odporučiť návštevu Trogirského kultúrneho leta a Splitských letných hier.


1 - 2 z 2 objektov
01
           
Detail

Apartmány v Chorvátsku pri pláži. WIFI internet v cene. Nový apartmánový dom Apartmány Seget Vranjica 35 sa nachádza priamo pri pláži a ponúka nádherný výhľad na more a ostrovy Čiovo a Šolta.

Apartmán 1a (4+2)
99 - 126 EUR (apartmán)
Apartmán 1b (4+2)
99 - 126 EUR (apartmán)
Apartmán 2a (2+2)
79 - 104 EUR (apartmán)
Apartmán 2b (2+2)
79 - 104 EUR (apartmán)
Apartmán 3a (4+2)
112 - 138 EUR (apartmán)
Apartmán 3b (4+2)
112 - 138 EUR (apartmán)
Apartmán 4a (4+1)
99 - 126 EUR (apartmán)
Apartmán 4b (4+1)
99 - 126 EUR (apartmán)
 
 
POČET APARTMÁNOV: 8
 
         
Detail

Apartmány s WIFI internetom v cene! V tomto novom apartmánovom dome sú dva veľké, luxusne zariadené apartmány s výhľadom na more a balkónom, ktoré uspokoja aj potreby náročných klientov.

Apartmán 1 (4+3)
98 - 126 EUR (apartmán)
Apartmán 2 (4+3)
98 - 126 EUR (apartmán)
 
 
POČET APARTMÁNOV: 2
 
1 - 2 z 2 objektov
01