Ubytovanie Chorvátsko Riviéra Zadar

Apartmány v Chorvátsku   Severná Dalmácia Riviéra Zadar

Riviéra Zadar je vstupnou bránou do najväčšieho chorvátskeho prímorského regiónu - Dalmácie. Tiahne sa po  pobreží jadranského mora od Starigradu na severe až po Sukošan na juhu. Jej najväčšie mesto Zadar je  kultúrnym a ekonomickým centrom Severnej Dalmácie a zároveň veľkým lákadlom pre milovníkov krás  historických miest. Riviéra Zadar je bohatá na starobylé mestá, zaujímavú kultúru, ale aj nové hotelové  a apartmánové komplexy, ako stvorené na ideálnu dovolenku. Pobrežie obmývané Jadranským morom je  lemované množstvom zálivov, ostrovčekov a ostrovov, ktoré ponúkajú nádherné pláže všetkého druhu - od  piesočnatých a kamienkových pláží vhodných najmä pre rodinnú dovolenku až po skalnaté pláže a útesy pre tých, ktorí majú radi pláž len pre seba a tak trochu aj nejaké to dobrodružstvo. Riviéra Zadar je aj výborným východiskovým bodom pre tých, ktorí očakávajú od dovolenky nie len nádherné pláže a krištáľovo čisté more, ale radi obdivujú aj nádhernú prírodu chorvátskeho vnútrozemia, alebo ostrovov. Z ostrovov si môžete spraviť výlet autom na ostrovy Pag a Vir, ktoré sú s pevninou spojené mostom alebo sa trajektom preplaviť na ostrov Ugljan a autom prejsť na susedný ostrov Pašman, s ktorým je Ugljan spojený mostom a následne sa vrátiť na pevninu trajektom až v Biograde na moru alebo sa môžete nechať zlákať výletom do národného parku súostrovia Kornati, ktoré je jedným z najväčších lákadiel severnej Dalmácie so svojimi útesmi, podmorským svetom, nádhernými scenériami, ale aj historickým bohatstvom.

Medzi ďalšie prírodné lákadlá, ktoré Vám spestria Vašu dovolenku patria národné parky Paklenica, Krka a Plitvické jazerá. Národný park Paklenica láka svojimi nádhernými niekoľko kilometrovými kaňonmi, jaskyňami, osobitou faunou i flórou a množstvom možností na turistiku, ale aj horolezecké výstupy a skalolezectvo. Národný park Krka ponúka množstvo prírodných divov, najmä nádherné vodopády a potôčiky plné rýb, 860 druhov rastlín, ostrov Visovac so starobylým kláštorom, či pozostatky rímskej pevnosti Burnum. Národný park Plitvické jazerá, ktorý je vzdialený len asi 2 hodiny cesty snáď ani nepotrebuje bližší komentár. Podľa rebríčka televízie CNN, sú vodopády na Plitvických jazerách tretími najkrajšími vodopádmi na svete. Neskutočné prírodné scenérie, bohatá fauna a flóra, či spomienky z detstva na nezabudnuteľného Winetoua, návšteva Plitvických jazier Vám spríjemní dovolenku pri Jadrane a zanechá vo Vás nezabudnuteľné spomienky.

Centrom riviéry je malebné mesto Zadar, so svojou vyše tri tisíc ročnou históriou. Za návštevu rozhodne stojí kostol SV. Donáta, Kalelarga - najznámejšia Zadarská ulica, o ktorej sa traduje že je staršia ako samotné mesto, Rímske fórum - rímske námestie v strede mesta z 3. storočia, Národné námestie s kaviarničkami, či Národné múzeu.

Medzi najznámejšie letoviská Zadarskej riviéry na pobreží Jadranu s nádhernými plážami plnými slnka a pohody patria samotné mesto Zadar, Nin, Privlaka, Zaton, Sukošan, Bibinje, Petrčane či Starigrad. V našej ponuke nájdete ubytovanie v mestečku Sukošan, najjužnejšej destinácii Zadarskej riviéry a v meste Nin preslávenom svojimi pieskovými plážami. Pozrite si ubytovanie v Chorvátsku na Zadarskej riviere - Apartmány Sukošan, Apartmány Nin.
Dovolenka v Chorvátsku na Zadarskej riviére Vám prinesie nielen oddych na nádherných jadranských plážach, ale aj „more“ zážitkov a nezabudnuteľných spomienok.


1 - 2 z 2 objektov
01
           
Detail

Apartmány priamo pri pláži. Apartmánový dom sa nachádza v pokojnej časti mesteška Sukošan priamo pri pláži s krásnym výhľadom.

Apartmán 1 (2+2)
70 - 105 EUR (apartmán)
Apartmán 2 (2+2)
74 - 110 EUR (apartmán)
Apartmán 3 (2+2)
80 - 116 EUR (apartmán)
Apartmán 4 (2+2)
74 - 110 EUR (apartmán)
 
 
POČET APARTMÁNOV: 4
 
         
Detail

Apartmány pri pieskovej pláži. Apartmány s internetom v cene. Apartmánový dom sa nachádza v časti Ninu zvanej Ždrijac, asi 200 metrov od rovnomennej pieskovej pláže.

Apartmán 1 (4+2)
98 - 129 EUR (apartmán)
Apartmán 2 (2+1)
69 - 94 EUR (apartmán)
Apartmán 3 (2+1)
69 - 94 EUR (apartmán)
 
 
POČET APARTMÁNOV: 3
 
1 - 2 z 2 objektov
01