Dovolenka v Chorvátsku - zľavy

Apartmány v Chorvátsku   Dovolenka v Chorvátsku - zľavy

Lacné apartmány v Chorvátsku - lacné ubytovanie v Chorvátsku

Dovolenka v Chorvátsku 2023 pre stálych klientov - zľava 6% na dovolenku v Chorvátsku pre stálych klientov, ktorí si zakúpili ubytovanie z ponuky portálu apartmanyvchorvatsku.sk aspoň raz za posledné tri roky. Táto zľava je kombinovateľná so zľavou First moment Chorvátsko.

Skupinová zľava - dovolenka Chorvátsko 2023 - pri objednávke ubytovania pre minimálne 12 osôb zľava 5% z celkovej ceny ubytovania. Táto zľava je kombinovateľná so zľavou First moment Chorvátsko.

Dlhšia dovolenka 2023 v Chorvátsku – zľava 4% z celkovej ceny ubytovania pri objednávke ubytovania na minimálne 12 nocí. Táto zľava je kombinovateľná so zľavou First moment Chorvátsko.

Podmienky pre poskytnutie zliav na ubytovanie v Chorvátsku z ponuky na stránke www.apartmanyvchorvatsku.sk:

Zľava sa vzťahuje na ubytovanie v apartmánoch a izbách poskytované v termíne od 1.6.2023 do 30.9.2023 z ponuky na stránke www.apartmanyvchorvatsku.sk ak pri konkrétnej ponuke nie je uvedené inak. Jednotlivé zľavy sa nekumulujú a vždy je možné uplatniť len jednu zľavu a to tú, ktorá je najvýhodnejšia pre klienta, ak nie je pri konkrétnej ponuke uvedené inak. V prípade pochybností o poskytnutí alebo kumulácii zliav rozhoduje výlučne Kavely s.r.o. Všetky zľavy sú poskytované zo základnej ceny ubytovania a nevzťahujú sa na doplnkové služby. Všetky zľavy sú podmienené objednávkou ubytovania s minimálnou dĺžkou 7 nocí. Nárok na uplatnenie zľavy vzniká klientovi zaplatením rezervačného poplatku ak nie je v konkrétnom prípade uvedené inak. V prípade kumulácie zliav sa ako prvá poskytuje zľava, ktorá je najvýhodnejšia pre klienta, ďalšia zľava sa poskytuje z už zľavnenej ceny. Pre poskytovanie zliav platia ustanovenia Všeobecných Zmluvných Podmienok Kavely, s.r.o.